KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14677003
nr 1467 7003
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Eldstad". Signerad, numrerad 34/100. Tryck på canvas. Bildmått: 55x45 cm, bladets mått: 61x48 cm, oramat löst blad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
300 kr
måndag 16 maj 2022
kl 18:51:50